Candidatul ideal :

Esti tanar si vrei independenta financiara? Ai nevoie de un venit lunar motivant? Iti place sa relationezi cu oamenii? Simti ca inca ai nevoie de formare pentru a putea performa si doresti un job care sa-ti ofere posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara? Daca raspunsul tau la aceste intrebari este DA, atunci avem job-ul ideal pentru tine

Care sunt asteptarile noastre de la tine?

– nivel avansat al limbii germana – scris si vorbit .

– sa ai in primul rand motivatia de a te alatura echipei noastre, experienta nu este obligatorie insa poate reprezenta un plus .

– sa ai abilitati de comunicare.- sa ai cunostinte de utilizare a calculatorului .

– sa ai disponibilitatea de a invata lucruri noi si de a veni cu idei in vederea imbuntatirii comunicarii cu clientii nostri.

Descrierea jobului :

Ce trebuie sa faci in rolul de Operator Call-Center?

– prezentarea, promovarea si realizarea vanzarii prin telefon a produselor din portofoliu.

– preia si initiaza apeluri telefonice si furnizeaza informatii in legatura cu serviciile oferite de catre clientii nostri.

– introducerea si operarea informatiilor obtinute de la clienti in baza de date.

Beneficiile tale sunt alcatuite din:

– salariu fix + bonus .– contract de munca part time / full time pe durata nedeterminata.

– atmosfera de lucru placuta.

– posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata.

– dezvoltare profesionala.

– training GRATUIT in cadrul companiei.

Candidații care corespund cerințelor de mai sus sunt invitați să aplice CV pe adresa de email cazan.adriana88@gmail.com ,iar în cel mai scurt timp vor fi contactați în vederea stabilirii unui interviu.